Technology

Mistrzowie Polski pokonali czeską Slavię Praga i walczyć będą w Europie!

19.03.2022, 10:26 0 komentarzy

Futbolowi kibice z Polski rzadko kiedy mają powody do fetowania. gra naszych ekip piłkarskich w porównaniu europejskiej czołówki wygląda źle i trzeba wziąć ten fakt pod uwagę. Piłkarskim kibicom z naszego kraju każdy korzystny rezultat polskich ekip w kwalifikacjach do pucharów zapewnia naprawdę sporo emocji. Z pewnością zakwalifikowanie się warszawskiej Legii do grupowych zmagań Europa Leauge to gigantyczny sukces dla piłki nożnej w naszym państwie. Mistrzowie ligi polskiej zwyciężyli po bardzo ciężkim meczu Slavię Praga rezultatem 2 do 1 i w taki sposób będą występować w pucharach europejskich na jesień. Gracze selekcjonera Michniewicza zdołali wygrać ten pojedynek chociaż mieli stratę bramki po pierwszej połowie. Kolejna połowa była jednak o wiele atrakcyjniejsza dla zawodników mistrza ligi polskiej i ostatecznie to właśnie oni mogą świętować z powodu zapewnienia sobie awansu do grupowych rozgrywek Ligi Europejskiej. Ze zmaganiami europejskimi pożegnał się z kolei Raków z Częstochowy, który przegrał rewanżowy mecz z Gent rezultatem 0:3.